Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

filmowanie wesel GdanskWiemy już, jak wybrać doświadczonego operatora na ślub i wesele.

Podczas pierwszej rozmowy z kamerzystą, warto ustalić kilka podstawowych faktów, które pomogą ocenić jego kompetencje praktyczne, zweryfikować doświadczenie, a także oszacować spodziewany efekt, na jaki może liczyć młoda para, zlecająca zewnętrznej firmie wideofilmowanie swojego ślubu i wesela.

Portfolio operatora to nie tylko te filmy, które znalazły się na oficjalnej stronie internetowej.

Profesjonalny kamerzysta (jeśli pozwalają mu na to warunki umowy z poprzednimi klientami) powinien udostępnić zainteresowanej parze także pozostałe realizacje, które np. nie weszły w skład portfolio, pojawiającego się na jego oficjalnej stronie www.

To szansa na dokładniejsze przyjrzenie się filmom oraz ocenienie, czy wszystkie realizacje są spójne, a ich wartość artystyczna i techniczna jest utrzymywana na podobnym, satysfakcjonującym poziomie.

Kamera i dodatkowe oświetlenie.

W ramach spotkania, młoda para powinna zwrócić uwagę także na samą jakość sprzętu z jakiego korzysta firma, proponująca wideofilmowanie. Zdarza się bowiem, że do realizacji wykorzystywane są zwykłe, nieprofesjonalne urządzenia, a brak dodatkowego osprzętu, np. w postaci zewnętrznych rejestratorów dźwięku lub lamp, poprawiających warunki świetlne może być powodem, dla którego ostateczny efekt może pozostawiać wiele do życzenia.

Zdecydowanie należałoby wykreślić z ofert wszystkie te firmy, które zapewniają videofilmowanie, korzystając z cyfrowych aparatów lustrzanych – te rzeczywiście robią doskonałe fotografie, ale ze względu na uproszczenia konstrukcyjne, nie nadają się do rejestrowania obrazu. I tak np. nawet drogie aparaty nie są w stanie nagrywać przez czas dłuższy niż 30 min., a liczba opcji, takich jak głębia ostrości są ograniczone do minimum.

Pozostałe warunki, czy co jeszcze warto ustalić?

kamerzysta GdanskPoza tym, do obowiązków młodej pary pozostaje także formalne uregulowanie warunków umowy, ustalenie, czy kamerzysta posiada wykupione ubezpieczenie na wypadek ewentualnej awarii lub uszkodzenia sprzętu oraz tego, jak długo zajmie kompletny montaż materiału.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Gdańsk.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Gdańsku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

W samym Gdańsku mieliśmy do wyboru sporo firm, które zajmują się filmowaniem ślubów i wesel. Wybraliśmy jednak Mataris ze względu na klarowność filmów, dobry styl i klasykę, którą bardzo sobie cenimy. Film, który został zmontowany przez kamerzystę z Mataris jest rewelacyjny, dobrze się go ogląda, są pokazane najważniejsze momenty i dobra zabawa. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, kamerzysta nie przeszkadzał gościom w zabawie, a oni czuli się swobodnie. Jeśli więc szukacie klasyki w bardzo dobrym stylu, Mataristudio Was nie zawiedzie! :)

 

Ania i Konrad

wiedofilmowanie matari