wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel w KartuzachOstatnie przygotowania przed ślubem. Pamiętaj o fotografie, kamerzyście i zaproszeniach ślubnych.

Zanim zaczniecie odliczać pierwsze dni do ceremonii ślubnej, na kilka miesięcy wcześniej warto, abyście pamiętali o kilku podstawowych krokach organizacyjnych. Na 4-6 miesięcy przed tym ważnym wydarzeniem powinniście zadbać już o operatora, fotografa, zaproszenia ślubne i kilka innych detali.

Pierwsze wizyty u kosmetyczki na 3-4 miesiące wcześniej.

Zabiegów pielęgnacyjnych u kosmetyczni nie warto przeciągać na ostatnią chwilę. Porozmawiajcie ze specjalistami, którzy przygotują waszą skórę i włosy tak, abyście na ślubnym kobiercu wyglądali wyjątkowo.

Ewentualne niedoskonałości skórne można omówić także z dermatologiem, jeśli kosmetyczka stwierdzi taką potrzebę.

Zaproszenia jak najszybciej.

To już ostatni czas na przygotowanie zaproszeń ślubnych. Warto zapoznać się z dedykowanymi ofertami lub znaleźć grafika, który zajmie się projektem indywidualnych projektów, a następnie skonsultuje zakres zlecenia z drukarni.

Dobrym pomysłem będzie podzielenie gości na tych młodszych i bardziej dojrzałych – każda z grup może dostać inny rodzaj zaproszenia, tj. odpowiednio: mniej formalne oraz bardziej eleganckie, stonowane.

Fotograf i kamerzysta na ślub i wesele – jak wybrać specjalistę?

Na około 6 miesięcy przed ceremonią ślubną powinniście podjąć decyzję o podjęciu współpracy z operatorami i fotografami, którzy upamiętnią ten jedyny w swoim rodzaju dzień. O ile znalezienie profesjonalnego studia, zatrudniającego specjalistów od fotografii nie jest trudne, o tyle wybór firmy, która oferuje videofilmowanie nie jest już tak oczywisty.

fajny kamerzysta w KaruzachPrzeglądajcie poprzednie realizacje, konsultujcie swoje pomysły i obserwujcie jak reaguje na nie kamerzysta. Doświadczony operator to nie tylko fachowca, którego specjalizacją jest wideofilmowanie, ale i utrzymywanie naturalnych, swobodnych relacji z młodą parą. Jeśli czujecie, że z wybranym specjalistą trudno się porozumieć, a wszystkie odpowiedzi o szczegóły realizacji są wymijające, być może dobrym pomysłem będzie kontynuowanie poszukiwań tej właściwej osoby.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Kartuzy.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Kartuzach obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki