wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta w MalborkuKiedy zarezerwować termin u kamerzysty na wesele? Zobacz od czego rozpocząć przygotowania.

Im bliżej ślubu i wesela, tym większe emocje i napięcie związane z organizacją tego wyjątkowego dnia. Jeśli już znacie dokładny termin ceremonii, powinniście jak najszybciej określić pierwszy budżet, zarezerwować kamerzystę i przedyskutować charakter uroczystości ze swoimi rodzicami.

Przed przystąpieniem do właściwej organizacji ślubu i wesela, warto przedyskutować ten temat także z najbliższymi. Zaproście na spotkanie swoich rodziców, przedstawcie im swój pomysł na ten i przedyskutujcie alternatywne scenariusze.

Powinniście być przygotowali na ewentualną korekcję planów o oczekiwania ze strony rodziców i przyjętych od lat tradycji.

Kamerzysta na wesele: kiedy warto rozmawiać o terminach?

Pierwszymi krokami, które powinniście wykonać przy okazji organizacji ślubu i wesela (na około 12 miesięcy przed ceremonią) jest zarezerwowanie terminów w firmie oferującej videofilmowanie. To odpowiedni czas na rozejrzenie się po ofertach, ocenienie portfolio wybranych operatorów i negocjacje cenowe.

Znacznie później, tj. na ok. 3-6 miesięcy przed ślubem, znaczna część studiów, których specjalizacją jest wideofilmowanie miewa już zajęte wszystkie wolne terminy, a podejmowanie decyzji pod presją czasu bywa mało rozsądne.

Określenie budżetu jest kluczowe.

Na ok. rok przed planowanym terminem ślubu warto przedyskutować ostateczny budżet weselny. Rozmawiajcie szczerze i określcie swoje możliwości finansowe. Budżet będzie także wynikiem tego, jak wielu gości chcecie zaprosić, kto zapłaci za dodatkowe atrakcje (np. najbliższa rodzina) – w ten sposób unikniecie ewentualnych nieporozumień i znacznie łatwiej będziecie mogli wybierać pomiędzy kolejnymi produktami lub usługami, niezbędnymi do zorganizowania przyjęcia.

filmowanie wesel w MalborkuWeselny budżet powinien być rozpisany dość szczegółowo, tj. zawierać w sobie wszystkie detale, np. koszt wynajęcia kierowcy oraz pozostałych usług, a w tym wideofilmowania i fotografowania.

Wydzielcie niewielką część portfela na nieprzewidziane wydatki na wypadek zdarzeń losowych o wartości 10-15% wszystkich pozostałych kosztów.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Malbork.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Malborku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki