wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

film ślubny w SztumieJak wcześnie planować swoje wesele? Zobacz, kiedy zarezerwować termin u kamerzysty.

Wcześnie zaplanowane wesele to dobry sposób na ograniczenie zbędnego stresu i zadbanie o wszystkie szczegóły z odpowiednią pieczołowitością. Sprawdźcie, kiedy powinniście pomyśleć o zarezerwowaniu miejsca u doświadczonego kamerzysty.

Kiedy rezerwować termin u kamerzysty lub fotografa?

Wideofilmowanie ślubów i wesel powoli staje się standardem w Polsce, a ze względu na stosunkowo niskie nasycenie rynku specjalistami – o dobrego operatora powinniście zadbać na około 6-12 miesięcy przed uroczystością. To dobry czas na omówienie szczegółów, negocjacje w zakresie samej usługi oraz zapoznanie się z portfolio firmy, której specjalizacją jest videofilmowanie.

Kamerzysta wymaga na ogół nieco więcej uwagi od fotografa, ponieważ to od Was będzie zależało ustalenie - w jakim charakterze chcecie utrzymać film, kto powinien się na nim pojawić i ja jaką długość powinien mieć gotowy materiał. Wybór spośród wszystkich dostępnych rozwiązań zajmie Wam nieco czasu.

Czy rodzice powinni pomagać w organizacji?

Rodzice powinni być gośćmi na ślubie i weselu – w miarę możliwości nie angażujcie ich w tak podstawowe sprawy jak przygotowanie menu lub dekoracji w kościele. Możecie za to poprosić ich o wsparcie przy wyborze garnituru i sukni ślubnej.

Wszystkie pozostałe sprawy organizacyjne, a w tym wysyłka zaproszeń, wystój lokalu, przygotowanie cateringu weźcie na siebie. Poza tym – to Wasz dzień i to Wy wiecie najlepiej, co jest dla Was dobre.

Zakres menu możecie skonsultować bezpośrednio z samymi gośćmi.

To nieprawda, że menu musicie ułożyć sami z pomocą specjalistów od cateringu. Dobrym pomysłem będzie skonsultowanie swojego gustu z oczekiwaniami osób, które pojawią się na weselu.

fajny kamerzysta w SztumieMenu nie powinno być tajemnicą do czasu zajęcia miejsca przy stoliku. Pamiętajcie o osobach starszych, dzieciach oraz młodych matkach i uwzględnijcie wszystkie przeciwwskazania dietetyczne.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Sztum.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Sztumie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki