Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

kamerzysta w TczewieOrganizacja ślubu i wesela: o czym pamiętać na 3 miesiące przed ceremonią?

3 miesiące przed oficjalną ceremonią ślubną to już ostatnie chwile na przygotowania. Główne atrakcje powinny być zaplanowane odpowiednio wcześniej, ale jeśli nadal nie macie kamerzysty na wesele, a menu i lista gości nie są pełne – macie naprawdę niewiele czasu.

90 dni przed ceremonią – znalezienie kamerzysty na wesele może być trudne, ale nie niemożliwe.

Jeśli nie wybraliście jeszcze spośród firm, które oferują wideofilmowanie ślubów i wesel – powinniście zabrać się to tak szybko, jak to możliwe. Kamerzysta obsługujący tego typu wydarzenia ma na ogół rozpisany grafik na wiele miesięcy do przodu. Nie można jednak wykluczyć, że na rynku znajdą się jeszcze studia, które zaproponują współpracę młodej parze na 3 miesiące przed ceremonią.

Warto mieć jednak na uwadze, że w zależności od oczekiwań i przy tak niewielkim zapasie czasu, videofilmowanie zaślubin może być nieco droższe niż przy konsultacjach na 8-12 miesięcy przed ślubem.

Pamiętajcie o weselnym menu.

Kilkukrotnie przeanalizujcie listę gości, sprawdźcie czy wszyscy, których zaprosiliście pojawią się i zaplanujcie dodatkowe miejsca na wszelki wypadek. Pamiętajcie o przygotowaniu winietek imiennych i rozsadzeniu gości zgodnie z przyjętymi standardami.

Poza tym, 3 miesiące przed przyjęciem to już czas na przemyślenie weselnego menu; razem ustalcie co pojawi się jako dania główne, przekąski ciepłe i zimne, kolejności ich podawania i czasie. Poza tym, możecie negocjować już z firmą cateringową w zakresie dodatkowych atrakcji.

To ostatnie chwile na zamówienie dekoracji ślubnych i weselnych.

kamerzysta w TczewieZadbajcie już o dekoracje weselne i ślubne. Podejmijcie decyzję, czy zajmiecie się ich przygotowaniem we własnym zakresie, czy zlecicie to zewnętrznej firmie. Co ważne – dekoracje te w kościele i na sali, ale i przygotowanie samochodu oraz wielu innych elementów uzupełniających.

Naszym zdaniem warto zdecydować się na spotkanie z dekoratorką, która ułatwi organizację wszystkich formalności i pomorze podjąć właściwą decyzję, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Tczew.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Tczewie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

Nasza sesja plenerowa miała wyjątkowy urok dzięki panu kamerzyście z Mataristudio, który podpowiedział, żeby zrobić ujęcia o wschodzie i zachodzie słońca. Trochę się zastanawialiśmy, ale w końcu daliśmy się porwać temu pomysłowi i to był strzał w dziesiątkę. Na filmie oprócz pięknych ujęć z kościoła, zabawy na weselu i przygotowań, mamy też coś tylko dla nas, nasz wschód słońca. Serdecznie dziękujemy Mataristudio za filmowanie naszej uroczystości i gorąco polecamy! :)

 

Justyna i Wojtek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie