Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

sprawdzony kamerzysta w BrodnicyIle kosztuje kamerzysta na ślubie? Cena zależy nie tylko od jakości usługi, jaką jest wideofilmowanie.

Wiele par młodych, oprócz fotografa w tym ważnym dniu wybiera również profesjonalne videofilmowanie uroczystości. Jednak to dodatkowe obciążenie budżetu sprawia, że narzeczeni szukają pod tym względem oszczędności.

Decyzja o tym, czy wybrać zdjęcia, czy film jest trudna, ponieważ pamiątki z tak ważnej uroczystości są bezcenne. Zdarza się tak, że wiele par wybiera tylko jednego z artystów. Często jest to wideofilmowanie, gdyż zdjęcia może zrobić ktoś z rodziny. Może się jednak okazać, że na obie usługi znajdą się środki w budżecie, o ile dobrze zweryfikuje się ich ceny.

Zazwyczaj zdarza się tak, że wybór usług dwóch obcych dla siebie osób podnosi ich koszt. Firmy, które działają w branży ślubnej zazwyczaj znają się nawzajem, więc kamerzysta nierzadko może polecić fotografa. W takich wypadkach kompleksowa usługa kosztuje mniej. Filmowanie wesel, podobnie jak fotografia, nie jest łatwą sprawą wbrew pozorom. Dla doświadczonego kamerzysty jednak filmowanie najważniejszych ujęć i odpowiedni montaż filmu to specjalność.

 

Cena usług zależy od preferencji państwa młodych.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji co do wyboru kamerzysty warto przyjrzeć się cenom na lokalnym rynku. Warto skontaktować się w tym celu z kilkoma firmami, gdyż cennik usług jest elastyczny i dopasowany do potrzeb narzeczonych.

Największy wpływ na cenę ma doświadczenie oraz popularność danego kamerzysty. Nie bez znaczenia jest również jakość sprzętu jakim się posługuje. Zwykle decyzja o tym, czy filmują dwie osoby czy jedna, także wpływa na koszt całej usługi. Profesjonalne filmowanie wesel wymaga bowiem współpracy doświadczonych kamerzystów.

sprawdzony kamerzysta w brodnicyZanim jednak skorzysta się usług danego kamerzysty warto sprawdzić jego portfolio. Niezależnie od ceny o profesjonalizmie danego filmowca świadczy montaż filmu oraz pomysły na ujęcia. Wbrew obiegowej opinii nagranie z takiej uroczystości nie musi być długie czy monotonne. Videofilmowanie wesel obecnie znacznie różni się od tego sprzed 10 lat. Zmienił się sposób montowania filmów na bardziej dynamiczny.

Oglądając film koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość obrazu i dźwięku. Zazwyczaj poruszony obraz czy źle dobrany pokład, świadczą o braku umiejętności montażysty. Dobre nagranie powinno być spójne i opowiadać o uroczystości. Nie powinno w nim być miejsca zbyt długie ujęcia czy nie spodziewane przeskoki. Filmowanie wesel powinno być wykonywane przez profesjonalistów.

Ślub oraz wesele są wyjątkowymi uroczystościami w życiu, nie warto więc rezygnować z cennych pamiątek takich jak film czy zdjęcia. Dobra organizacja sprawi, że można mieć te dwie usługi w przystępnym koszcie.  

Co wyróżnia MATARI Studio?

Naszą pracę opieramy nie tylko na wielu latach doświadczenia i profesjonaliźmie, ale również na wciąż świeżym, nowatorskim spojrzeniu. Dzięki temu każdy reportaż jest wyjątkowy, tak jak miejsce i para młoda. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie. Nasze videofilmowanie opieramy to profesjonalizm w wyjątkowym wydaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wideofilmowania. 

Wykonujemy usługi wideofilmowania również na terenie miasta Brodnica.

W Brodnicy obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel Magnet
  • Pałac w Brodnicy
  • Karczma pod Złotą Rybka
  • ... i wiele innych

 

Rekomendacje:

"Wideofilmowanie Mataristudio to najlepszy wybór. Jesteśmy właśnie po obejrzeniu po raz pierwszy filmu z naszego wesela, który został stworzony przez kamerzystę Mataristudio i jesteśmy zachwyceni! Świetny montaż, piękne ujęcia, film dynamiczny nie nudzi się. Jeżeli szukacie w Brodnicy profesjonalnego kamerzysty na wesele, to polecamy zdecydowanie Mataristudio!"

Ula i Rafał

 

 

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie