wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie Golub DobrzyńCo powinien zawierać film ze ślubu i wesela? My już wiemy.

Profesjonalnie zrealizowany film z wesela i ślubu powinien zawierać od 4 do 5-6 najważniejszych wydarzeń. Dynamiczny, pozbawiony dłużyzn materiał to doskonała pamiątka na lata.

Te wydarzenia powinien uchwycić kamerzysta.

Przyjmuje się, że kamerzysta, odpowiadający za wideofilmowanie ślubów i wesel, powinien ująć przy rejestracji obrazu i późniejszej obróbce przede wszystkim etap błogosławieństwa, przyjazd pary do kościoła, samą ceremonię, a także: oczepiny, pierwszy taniec, toast. W dalszej kolejności to już pozostałe fragmenty zabawy gości.

Wielu kamerzystów coraz chętniej podejmuje się przeprowadzania krótkich wywiadów z osobami, które przewijają się między kolejnymi etapami wydarzeń.

Co ważne, na etapie montażu młoda para nie powinna uczestniczyć już przy współpracy, ponieważ to sam kamerzysta zadecyduje o tym jakie sceny pojawią się w firmie, a jakie warto byłoby usunąć. Profesjonaliści dbają, aby na finalnym materiale nie pojawiły się dwuznaczne sceny, które mogłyby popsuć ostateczny efekt – w tym wypadku kluczowym staje się jednak konsultacja z młodymi.

kamerzysta GolubWarto zwrócić uwagę, czy kamerzysta, który odpowiadał za videofilmowanie, udostępni cały zarejestrowany materiał; co prawda nie jest to powszechna praktyka, ale zdarza się, że młodej parze udostępnia się oryginalny zapis wideo za dodatkową opłatą.

Ile kosztuje dobry film ślubny?

Ceny filmów ślubnych bywają bardzo zróżnicowane. Na ogół ich kompletny montaż zajmuje ok. 2 miesiące, czasami nieco krócej, co uzależnione jest od samej długości wideo, obłożenia projektami operatora oraz szeregu pozostałych czynników. Za standard przyjmuje się, że przy 1 minucie filmu kamerzysta pracuje ok. 1 godzinę czasu już przy montażu. Na ogół, firmy specjalujące się w wideofilmowaniu udostępniają 2 kopie materiału końcowego, ale możliwe jest także zamówienie kilku kolejnych, w zależności od życzeń gości i rodziny. Ostateczny koszt to wynikowa standardu, np. film w HD, DVD, VCD, czy też odchodzący do lamusa VHS.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Golub Dobrzyń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Golubiu Dobrzyniu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki