Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

sprawdzony kamerzysta w GrudziądzuJakim sprzętem dysponuje profesjonalista zajmujący sie filmowaniem wesel, a nie ma go amator? Kilka wskazówek jak wybrać filmowca na ważną uroczystość.

Ważne życiowe uroczystości takie jak ślub, wesele, pierwsza komunia, chrzest, studniówka czy bal absolwentów wymagają profesjonalnej oprawy filmowej. Powstałe nagranie to unikatowa pamiątka, która zostaje na zawsze.

Jednak budżet wielu uroczystości jest okrojony i często wideofilmowanie to pierwsza rzecz na której szuka się oszczędności. Wielu organizatorów ze względów finansowych decyduje się powierzyć filmowanie wesel osobie, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z wideofilmowaniem. Niewątpliwe znajomy czy członek rodziny nakręci taniej film, ale czy lepiej? Często wątpliwej jakości pamiątka zostaje z niesmakiem wrzucona na dno szuflady.

Wideofilmowanie to nie tylko umiejętność obsługi kamery, ale też doświadczenie oraz wiedza jak stworzyć odpowiedni klimat danego ujęcia, jak szybko oswoić gości z kamerą aby nie czuli się skrępowani w trakcie zabawy. Profesjonalista dysponuje często wysokiej jakości sprzętem niedostępnym finansowo dla amatorów.

Profesjonalista, który filmuje tak dużą uroczystość jak studniówka czy wesele zwykle przywozi ze sobą dwie albo trzy kamery. Nowoczesna technika pozwala zmontować jeden film z wielu, a kilka kamer pozwala na wybór najlepszego ujęcia. Ponadto nigdy nie pozwala sobie na wykonywanie ujęć z ręki. Nie gwarantuje to powiem stabilności oraz wysokiej jakości obrazu. Zazwyczaj stosuje on albo zwykły statyw z trzema nogami, albo slidera.

Stworzenie dobrego nagrania nie jest takie proste.

Dobre ujęcia zależą przede wszystkim od właściwego oświetlenia. Kamerzysta – amator posługuje się tylko lampką zamontowaną na sprzęcie, a rzadko ma ze sobą dodatkowe źródło świata. Profesjonalista zawsze ma ze sobą lampy, które pozwolą stworzyć wrażenie prawdziwego planu filmowego. Filmowanie wesel wymaga sporych umiejętności i bardzo dobrego sprzętu.

Stworzenie ciekawego filmu z ważnej uroczystości to chyba największe wyzwanie. Montaż amatorski cechuje zazwyczaj brak spójności wydarzeń, przydługie ujęcia oraz niespodziewane przejścia. Wbrew powszechnej opinii nie musi on być nudny i monotonny. Wszystko zależy od umiejętności kamerzystę oraz jego kreatywności.

Kamerzysta Mataristudio wyróżnia się nie tylko szerokim doświadczeniem i wiedzą w zakresie wideofilmowania, ale również wciąż nowymi pomysłami. Filmymontowane w sposób dynamiczny, tak aby ukazane były najważniejsze momenty z dnia ślubu, ale również świetna zabawa weselna no i ponad tym wszystkim wzajemna miłość młodej pary. Każde miasto, podobnie jak młoda para, ma w sobie coś wyjątkowego, a nasz kamerzysta zawsze potrafi to uchwycić na filmie weselnym.

filmowanie wesel GrudziądzWykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Grudziądz.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

 • Hotel, Restauracja RAD
 • Dom Weselny Claudia
 • Hotel ENERGETYK
 • Karczma Czarci Młyn
 • Restauracja Kameleon
 • Restauracja Żak
 • Restauracja Millennium
 • Dom Weselny "Karolina"
 • Biały Bór
 • Restauracja Leśniczówka
 • Restauracja Akcent

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Grudziądzu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Rekomendacje:

"Kamerzystę z Mataristudio poznaliśmy na weselu znajomych, u których zajmował się filmowaniem.  Mieliśmy potem okazję obejrzeć film z tamtego wesela. Był rewelacyjny! Dużo dynamicznych ujęć, ale też był te bardzo miłe, czułe, spokojne. Oczywiście nie zabrakło uchwycenia najważniejszych momentów. Zdecydowaliśmy się więc na nawiązanie współpracy z tym kamerzystą. Wiedzieliśmy, ze filmowanie wesela nie jest łatwym zadaniem, ale Mataristudio poradziło sobie z tym na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak wideofilmowanie wesel w Grudziądzu, to tylko z Mataristudio." 

Justyna i Michał

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie