Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

filmowanie wesel w inowrocławiuFilm z wesela nie musi być nudny. Dobrze wykonany może być pasjonujący i wciągający.

Oglądając stare filmy z wesela rodziców, czy znajomych często czuje się po prostu nudę. Statyczne ujęcia z jednego miejsca sprawiają, że takie videofilmowanie przypomina retrospekcje wydarzeń. Na szczęście czasy się zmieniają a z nimi technika filmowania na weselach.

Obecnie wideofilmowanie przypomina bardziej tworzenie opowieści z wydarzenia, a nie sprawozdania. Często bierze w nich udział nie tylko jeden kamerzysta, ale dwóch lub trzech. Dzięki ujęciom z wielu miejsc film staje się bardziej ciekawy i różnorodny. Kamerzysta, który stoi w jednym położeniu najczęściej kamerując z wysokości odszedł już do lamusa.

 

Film z wesela powinien zawierać pewne kluczowe elementy.

Odpowiednio wykonany film z wesela jest ciekawy, gdyż jest zmontowany niczym opowieść od momentu błogosławieństwa, po ślub, wesele, aż po oczepiny. Nie ma w nim przedłużających się ujęć, a nudnawe momenty są okraszone wstawkami zdjęć młodych lub umiejętnie ucinane.

Kamerzysta, który wykonuje wideofilmowanie na weselu nierzadko dysponuje sprzętem podobnym do tego, jaki mają operatorzy na planach filmowych. Posiada także zapasową kamerę na wypadek awarii głównego sprzętu oraz własne oświetlenie.

Zanim podejmie się decyzje, koniecznie trzeba obejrzeć całość filmu.

Dobrze wykonany materiał ma stabilny obraz. Nie ma w nim drgań, czy też urwanych przejść, nie zdarza się również filmowanie butów. Zanim więc wybierze się kamerzystę koniecznie trzeba obejrzeć dłuższy fragment jego filmu.

Może się okazać, że portfolio danego filmowca znajdują się tylko niespójne kilkuminutowe ujęcia z różnych uroczystości. Jeżeli są dobre, warto umówić się z taką osobą na prezentację całości. Tylko osoba z odpowiednim doświadczeniem potrafi przedstawić wesele i ślub jaką spójny ciekawy film.

Amatora najczęściej poznaje się po kiepskim montażu oraz po niespójnych ujęciach. Jeżeli podczas oglądania film najzwyczajniej dłuższy się, to niewątpliwie znak, że trzeba poszukać innego specjalisty.

Ślub to okazja, która nie jest warta ryzyka porażki poz względem pamiątki, jaką jest film. Dlatego też lepiej zwrócić w tej kwestii do profesjonalisty. Kamerzysta Mataristudio pracujący również w Inowrocławiu wyróżnia się nie tylko doświadczeniem i szeroką wiedzą w dziedzinie wideofilmowania , ale również twórczym podejściem i nowymi pomysłami. Dzięki temu żadna para nie będzie się nudzić oglądając film ze swojego wesela. Przywołując piękne wspomnienia dzięki ujęciom filmowym, możecie jeszcze raz, chociażby w małej części, przeżyć tamten wyjątkowy dzień.

 

dobry kamerzysta w inowrocławiuWykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Inowrocław.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Restauracja Savana
  • Restauracja As
  • Hotel - Restauracja Park
  • Sala weselna Cambria
  • Restauracja Nad Stawkiem
  • Sala weselna Blue Moon
  • Restauracja Wrzos
  • Restauracja Kresowianka
  • ... i wiele innych w pobliżu Inowrocławia.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Inowrocławiu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Rekomendacje:

" Filmowanie wesela? Tylko z kamerzystą z Mataristudio! Zmontował film z naszego ślubu i wesela, z czego bardzo się cieszymy. Mamy bardzo dobre ujęcia, piękną pamiątkę, a sam materiał nie jest nudny. Każdy z gości znalazł się na filmie i zdjęciach, które był w pakiecie. Wszystko się udało. Filmowanie Mataristudio to prawdziwy profesjonalizm i nowatorskie podejście w jednym. Jeśli więc szukacie kogoś, kto będzie filmował Wasze wesele w Inowrocławiu, to serdecznie polecamy Mataristudio. Dziękujemy za fantastyczny film z naszego ślubu i wesela!"

Ola i Jurek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie