Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

dobry film weselny w janikowieWideofilmowanie wesela to poważniejsza sprawa niż mogłoby się wydawać. Taka pamiątka zostaje na całe życie.

Ślub oraz wesele to jedyne takie momenty w życiu człowieka. Ważna jest zatem nie tylko odpowiednia oprawa takiej uroczystości, ale też uwiecznienie jej na profesjonalnie wykonanym filmie.

Decyzja o tym kto powinien wykonać videofilmowanie uroczystości nie powinna być pochopna. Podajemy więc kilka wskazówek czym charakteryzuje się profesjonalny kamerzysta, który ma doświadczenie w kręceniu filmów weselnych.

Często o wyborze osoby do filmowania uroczystości decydują rekomendacje znajomych. Nic tak nie świadczy o dobrze wykonanej pracy jak zadowolony z jej owoców klient. Nierzadko jednak trzeba podjąć decyzje o wybrać wideofilmowanie na podstawie ogłoszenia. Przed pierwszym spotkaniem warto przygotować sobie kilka pytań dzięki którym wyłowi się najlepszego kandydata.

{vimeo}50358140{/vimeo}

Film z wesela to opowieść nie tylko o przebiegu uroczystości.

Dobry kamerzysta posiada profesjonalny sprzęt, który może być niekiedy zbliżony do używanego przez operatorów filmowych. Najczęściej osoba zajmująca się filmowani zawodową posiada nie tylko jedną kamerę, ale dwie lub trzy. Zdarza się tak, że w danej chwili sprzęt zawiedzie i trzeba mieć inny na wymianę.

Kamerzysta zajmuje się samodzielnie montażem filmu z wesela. Można więc zapytać nie tylko o komputer, ale też o program jakim się posługuje. Umiejętność odpowiedniego połączenia scen w jedną całość to najlepszy dowód posiadania odpowiednich kwalifikacji do tego zajęcia.

Każdy film z wesela to opowieść nie tylko o samej uroczystości i wydarzeniach, które miały miejsce. To również opowieść o miłości dwojga ludzi, którzy rozpoczynają swoje wspólne życie, o tym jak się poznali, jak wygląda ich miłość na co dzień. W jednym spojrzeniu zakochanej osoby  można bowiem dostrzec zarówno przeszłość, jak i nadzieje na przyszłość. Dlatego też filmy montowane przez kamerzystę Mataristudio to nie tylko reportaż z wesela, ale opowieść o prawdziwej miłości.

 

dobry kamerzysta w janikowie i okolicachPierwsze spotkanie to także najlepszy moment na ustalenie szczegółów pracy kamerzysty. Koniecznie trzeba mieć już określoną datę uroczystości oraz miejsce. Osoba kręcąca film często pyta też o preferencje młodych dotyczące tworzonego dzieła. Można tutaj popuścić wodzę fantazji i przynieść zdjęcia z dzieciństwa, które będą wmontowane w film. To też dobry moment na omówienie czołówki oraz zakończenia weselnej pamiątki.

Wybierając kamerzysta niekoniecznie trzeba się kierować tylko i wyłącznie aspektami finansowymi. W dobie wolnego rynku ceny amatorów niczym nie różnią się od stawek profesjonalistów. Dobry film ze ślubu musi być spójny, ciekawy, a przede wszystkim wykonany na wysokiej jakości sprzęcie.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Janikowo.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Janikowie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie