wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

dobry kamerzysta w kruszwicyVideofilmowanie ważnych życiowych uroczystości to standard naszych czasów. Film to pamiątka, która zostaje na lata.

Stare zdjęcia przywołują wspomnienia, lecz dopiero oglądanie filmu pozwala na odtworzenie ważnych chwil w życiu. Profesjonalnie wideofilmowanie sprawia, że powrót do nagania sprzed lat przywołuje wiele wzruszeń oraz radości.

Obecnie kamerzysta zazwyczaj towarzyszy przy tak ważnych uroczystościach jak ślub czy wesele, w czasie uroczystości przyjęcia komunii świętej oraz na studniówce. Trudno sobie wyobrazić, aby z tak ważnych chwil w życiu zabrakło tak cennej pamiątki jaką jest właśnie film.

Oglądając stare filmy z ważnych uroczystości nawet te kręcące przez kamerzystę z prawdziwego zdarzenia wyglądają dość amatorsko. Jednak rozwój technologii, a przede wszystkim sprzętu dał specjalistom dość duże możliwości pod względem montażu oraz obróbki graficznej filmu.

Film z ważnych uroczystości to niezapomniana pamiątka.

Dzięki temu na weselach czy studniówkach dwóch kamerzystów może kręcić film jednocześnie. Daje to nie tylko szerszą perspektywę, ale też więcej ciekawszych ujęć widzianych pod różnym kontem. Dziś profesjonalny kamerzysta może nie tylko połączyć dwa nagrania w jedno, ale poprzeplatać ujęcia zdjęciami.

Niestety rozwój techniki sprawił, że wielu amatorów uważa się za specjalistów w branży filmowej. Wybierając więc kamerzystę trzeba zapytać go nie tylko o posiadany sprzęt, ale przyjrzeć się też jego umiejętnościom. Najlepiej jeżeli przedstawi on nakręcony przez siebie dłuższy kawałek ze studniówki czy wesela.

filmowanie wesel KruszwicaOglądany obraz nie może być poruszony, ani drgać, ponadto osoby na filmie nie mogą mieć po ucinanych kawałków głów czy nóg. Jeżeli takie anomalia można zaobserwować na filmie to niewątpliwe znak, że trzeba poszukać kogoś innego, kto nakręci film z uroczystości.

Kamerzysta weselny powinien się odznaczać nie tylko doskonałym przygotowaniem technicznym i pełnym profesjonalizmem, ale również otwartością na gości i odpowiednim spojrzeniem. Musi mieć otwarte oczy szczególnie w trakcie zabawy weselnej, aby uchwycić fantastyczne momenty zabawy. Ponadto ważne jest również, aby film został zmontowany sprawnie, w sposób dynamiczny i nietuzinkowy. Dzięki temu nikt z widzów nie będzie się nudził przy oglądaniu. Takiego właśnie kamerzystę znajdziecie w Mataristudio.

Usługi kamerzysty nie są tanie, warto więc poszukać specjalistę z prawdziwego zdarzenia, który zagwarantuje niezapomnianą pamiątkę. Film nawet po wielu latach powinien przywoływać tylko miłe wspomnienia, a nie negatywne odczucia, warto więc wybrać profesjonalne videofilmowanie.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Kruszwica.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Pałac w Kobylnikach
  • Sala weselna "Gugała"
  • Dworek Pod Lwem w Gocanowie
  • Gościniec nad Gopłem - Grodztwo

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Kruszwicy obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki