wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel w RojewieFilm z wesela to nie tylko uwiecznienie samej uroczystość. Młodzi od usług filmowca wymagają czegoś więcej.

Coraz więcej młodych osób, które zamierzają powiedzieć sobie sakramentalne nie chce tylko taśmy z samej uroczystości. Nie chodzi tutaj o nie typowe zlecenie jak film ślubu w basenie czy na szczycie góry.

Videofilmowanie na weselach czy ślubach często nie ogranicza się tylko i wyłącznie do uwiecznienia standardowego przebiegu uroczystości. Kamerzysta musi być obecnie nie tylko elastyczny, ale też przygotowany na nietypowe zlecenia.

Same filmy powinny być również wyjątkowe, dynamiczne, z naturalnymi ujęciami. Film weselny powinien w przeważającej części odzwierciedlać to, co działo się w dniu ślubu i wesela. A więc nie może zabraknąć ujęć z zabawy weselnej obok oczywiście przysięgi małżeńskiej, przygotowań i wielu innych ważnych momentów. Dobrze jest również, jeśli w poszczególnych momentach filmu w podkładzie jest muzyka, najlepiej jeśli są to utwory wybrane przez parę młodą. Kamerzysta Mataristudio, który od wielu lat zajmuje się wideofilmowaniem uroczystości oraz imprez, doskonale zna narzędzia i nowe trendy w tej dziedzinie. Dlatego też filmy weselne Mataristudio cechuje nie tylko profesjonalizm, ale również otwartość i nowatorskie ujęcia.

Aktualnie stawia się na oryginalne wideofilmowanie, które będzie niezapomnianą pamiątką na lata. Tradycyjne zlecenie dotychczas obejmowały reportaż z przygotowań przed ślubnych, uroczystość kościelną oraz imprezę weselną wraz z oczepinami. Jednak młodzi oczekują czegoś więcej. Coraz więcej par chcę mieć relacje ze swojej nocy poślubnej.

Kamerzysta musi być elastyczny i otwarty na nietypowe zlecenia.

O dość nietypowe zlecenie pytanych jest coraz więcej kamerzystów. Pary oczywiście liczą na całkowitą dyskrecje i zwykle zamawiają tylko jeden egzemplarz płyty. W taki intymnych momentach młodym nie towarzyszy filmowiec, ale sama kamera.

Zwykle kamerzysta w sypialni zjawia się wcześniej by odpowiednio zamontować urządzenie na statywie oraz przygotować oświetlenie. Młoda para ma za zadanie tylko uruchomić sprzęt, który nagra te niepowtarzalne chwile.

sprawdzony kamerzysta w RojewieNajważniejszą i najtrudniejszą częścią tego zadania jest odpowiedni montaż filmu, którym zajmuje się kamerzysta. Nie może to być nagranie na granicy dobrego smaku, czy pokazujące za dużo. Zazwyczaj podczas montażu dodawane są więc przyciemnienia w odpowiednich momentach oraz muzyka w tle.

Zwykle przed stworzeniem takiego filmu kamerzysta ustala z młodymi ich oczekiwania co do tego dzieła. Niektórzy są bardziej inni mniej otwarci, należy zatem nie tylko ustalić ich preferencje, ale też momenty, które najzwyczajniej trzeba wyciąć.

Nie wiadomo czy moda na nagranie z nocy poślubnej to tylko fanaberia par młodych, czy też wejdzie w kanon stałych usług świadczonych przez kamerzystów. Pewne jest natomiast, że taką usługą zainteresowanych jest coraz więcej narzeczonych.

Mieliśmy okazję i przyjemność wykonywać usługę wideofilmowania w miejscowości Rojewo.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Dwór Biesiadny w Rojewie ( na pierwszej i drugiej sali )

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Rojewie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki