wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie w Solcu KujawskiemO profesjonalizmie firmy, oferującej videofilmowanie zadecyduje portfolio i umowa.

Poza samymi kosztami obsługi, dobrym i partnerskim kontaktem z kamerzystą, przy wyborze firmy, która będzie odpowiadała za wideofilmowanie na ślubie, młoda para powinna zwrócić także szczególną uwagę na dwa pozostałe czynniki: umowę i portfolio.

Sprawdź portfolio firmy i oceń, jakim warsztatem może pochwalić się kamerzysta.

Do jednych z głównych czynników, które powinny zadecydować o ostatecznym wyborze firmy proponującej videofilmowanie jest portfolio dotychczasowych prac. Tutaj warto upewnić się, czy materiały są kompletne, a ich autorem jest właśnie ta, a nie inna agencja.

Należy przejrzeć chociażby pobieżnie wybrane materiały, a przy tym - jeśli to możliwe, policzyć liczbę par na nich występujących. Jeśli na kolejnych zapisach wideo pojawiają się te same pary, możliwe, że młoda para ma do czynienia z początkującym specjalistą. Profesjonalny kamerzysta powinien móc pochwalić się przynajmniej kilkunastoma różnymi materiałami; oczywiście, jeśli jest ich mniej, to także nie oznacza, że mamy do czynienia z amatorem. Młodzi specjaliści nierzadko mają także ciekawe spojrzenie i zdarza się, że mogą zaoferować w tej samej cenie nieco więcej wrażeń artystycznych.

Za regułę można jednak przyjąć, że im większa liczba materiałów referencyjnych, tym lepiej. Doświadczeni specjaliści prawdopodobnie znacznie lepiej poradzą sobie z realizacją nagrać w przestrzeniach o mało optymalnym oświetleniu – poza tym doskonale znają standardowy przebieg wesela u ślubu, łatwiej dostosowując się do aktualnej sytuacji.

Pamiętaj o precyzyjnej umowie.

filmowanie w Restauracji JaskiniowejIstotną rolę przy wyborze ślubnego kamerzysty odgrywa także sama umowa, której format powinien być możliwie precyzyjny, jasny i w sposób oczywisty określać strony, przedmiot usługi oraz termin realizacji.

W dokumentacji powinny pojawić się opisy wideofilmowania, termin jego montaży, a także cena oraz ewentualne koszty wynikające z tytułu zerwania umowy przez którąkolwiek ze stron.

Warto zwrócić także szczególną uwagę na temat tego, czy firma odpowiadające za nagrywanie wesela będzie dysponowała prawem do wykorzystania wizerunku młodej pary np. do reklamowania swoich usług.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Solec Kujawski.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel - Restauracja Leśna
  • Restauracja Jaskiniowa ( JuraPark )

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Solcu Kujawskim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki