Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

dobry kamerzysta w Świeciu Kamerzysta weselny - kiedy rezerwować? Warto o tym pomyśleć nawet rok przed uroczystością.

Zazwyczaj świeżo upieczeni narzeczeni planując swój wielki dzień myślą o sali, orkiestrze i strojach. Często wybór fotografa lub kamerzysty zostawiają na ostatnią chwilę.

Kamerzysta, który zostaje wynajęty do uwiecznienia tej uroczystości, powinien mieć doświadczenie w branży, jaką jest filmowanie wesel i innych uroczystości. Profesjonalne videofilmowanie wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Wymaga ono nie tylko wiedzy na temat kadrowania czy techniki wykonywania ujęć, ale też wstrzelenia się w najważniejsze momenty.

Wideofilmowanie profesjonalne wymaga również od kamerzysty akredytację oraz ukończony kurs wykonywania ujęć w miejscach kultu religijnego. Ta wiedza pozwala mu wykonywać swoją pracę bez zakłócania uroczystości. Dzięki temu, że zna przebieg ceremonii wie, w którym momencie powinien być w danym miejscu kościoła.

Wysoka jakość sprzętu często nie wystarczy.

Zazwyczaj podczas przyjęcia weselnego film nagrywają dwie osoby. Dzięki temu są wstanie nie tylko wytworzyć więcej materiału, ale też w momencie montażu mogą wybrać lepsze ujęcia. Film, który powstaje z takiej uroczystości jest ciekawy i niezbyt długi. To doskonała pamiątka na lata. Profesjonalne videofilmowanie łączy w sobie doświadczenie, świeże spojrzenie, profesjonalizm i nowatorskie podejście.

Dobrzy kamerzyści, którzy pałają się wideofilmowaniem zawodowo zazwyczaj nie mają wolnych terminów w okresie roku. Często nawet wysoka cena ich usług nie odstrasza młodych przed wynajęciem danego artysty. Jeżeli ma się więc namiary na konkretnego artystę warto skontaktować się z nim jak najszybciej. Świetny kamerzysta jest często oblegany zleceniami na kilka miesięcy do przodu.

W przypadku gdy okazuje się, że kamerzystę trzeba będzie znaleźć samemu warto poprosić go o próbny film. Wideofilmowanie uroczystości wykonane przez profesjonalistę jest wykonane z zachowaniem najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Nagranie zawiera najważniejsze momenty, a wszystkie połączone ujęcia tworzą całość.

filmowanie wesel w ŚwieciuCzęsto filmy tworzone przez amatora zawierają przypadkowe sceny, oraz są źle wykadrowane. Nierzadko na płycie brakuje ujęć z najważniejszych wydarzeń na danej uroczystości. Wiadomo, że cena wynajęcia kamerzysty jest wyższa niż osoby, która wykona amatorskie nagranie. Jednakże warto zadbać o dobrze wykonaną pamiątkę, ponieważ zostaje ona na lata.

MATARI Studio wykonuje również usługi videofilmowanie na terenie miasta Świecie. Nasze reportaże wyróżnia dynamiczność, profesjonalizm oraz pomysłowość. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu możemy dzielić się z Państwem swoją pasją. Filmowanie wesel to nasza specjalność.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

 Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie, oraz miłą atmosferę współpracy.

W Świeciu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Referencje:

"Wideofilmowanie naszego wesela w Świeciu wyszło fantastycznie dzięki zdolnościom i doświadczeniu Mataristudio. Kamerzysta od początku miał w pełni profesjonalne podejście, atmosfera współpracy była bardzo miła. Bez problemu doradzał nam np. jak się ustawiać lub gdzie stanąć do zdjęć na sali, tak aby światła było najlepsze. Dziękujemy kamerzyście za ten wspaniały film. Wiemy, że filmowanie wesel i montaż materiału nie są łatwe i trzeba na to poświęcić trochę czasu. Z Mataristudio wyszło super!"

Monika i Rafał

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie