Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

WIDEOFILMOWANIE TORUŃ

videofilmowanie wesela, kamerzysta w Toruniu

dobry filmowiec w toruniuTradycyjne wesele nie może obejść się bez kamerzysty. Film to pamiątka na całe życie.

Można powiedzieć, że wideofilmowanie na weselu to swoisty standard tego typu imprezy. Wbrew pozorom nie jest to tylko zwykłe kręcenie filmu, ale profesjonalne tworzenie materiału dokumentalnego z tak ważnej uroczystości.

Od dawien, dawna ludzie starali się w jakiś sposób utrwalać ważne wydarzenia w swoim życiu. Kiedyś z okazji ślubu wykonywano okolicznościowe portrety, później pojawiły się zdjęcia, a teraz jest videofilmowanie.

Okazuje się jednak, że wybór kamerzysty nie jest taki prosty jak się z początku może wydawać. Na rynku działa wielu amatorów, których dorywczą pracą jest filmowanie wesel. Warto więc przygotować się przed spotkaniem z kamerzystą, gdyż profesjonalna usługa nie różni się zbytnio ceną od tej świadczonej przez hobbystę. Profesjonalne wideofilmowanie nie ma najniższej ceny, ale ma najwyższą jakość.

 

Profesjonalista wykonuje wysokiej jakości montaż.

Najlepszym sposobem na wybór dobrego filmowca jest poproszenie o rekomendację znajomych oraz rodziny. Kamerzysta, który kręci zawodowo na ślubach i weselach wykonuje nie tylko dobrej jakości filmy, ale też profesjonalny montaż. Oglądając pamiątkę z dnia zaślubin można wyrobić sobie opinie o pracy danej osoby.

Najtrudniej wybrać profesjonalistę spośród setki ogłoszeń w prasie oraz internecie. Zazwyczaj kamerzyści, którzy są dobrzy w swojej dziedzinie mają zajętą większość terminów. Warto też zapytać się o sprzęt. Filmowanie wesel, jeśli mówimy o profesjonalnym, wymaga od kamerzysty przynajmniej dwóch kamer. Może zdarzyć się tak, że sprzęt zawiedzie więc profesjonalista ma na stanie zapasowy egzemplarz.

Rozmawiając z danym kamerzystą koniecznie trzeba zapytać o oświetlenie. Zazwyczaj do nakręcenia wysokiej jakości materiału potrzebne są dodatkowe lampy. Film z wesela nie może ani zbyt ciemny, ani prześwietlony. Videofilmowanie wesel jest sztuką, gdyż wymaga sporego doświadczenia, wiedzy, umiejętności, ale również wciąż świeżego spojrzenia. Każdy film z wesela powinien być absolutnie wyjątkowy. Filmowanie wymaga również cierpliwości i sprzętu najwyższej jakości. Warto więc zwrócić uwagę na to, jakimi kamerami dysponuje kamerzysta weselny, oraz koniecznie obejrzeć przynajmniej jedną z jego wcześniejszych prac.

Koniecznie też trzeba zadać pytania o montaż materiału. Każdy profesjonalny kamerzysta, którego pracą jest głównie videofilmowanie, posiada odpowiedni do tego celu komputer. Warto pamiętać, że przy obecnej technice niektóre niedoskonałości filmu można skorygować. Jednak jeżeli montaż nie będzie wykonany odpowiednio to tak cenna pamiątka mocno traci na swojej jakości.

Wideofilmowanie w Toruniu w wykonaniu kamerzysty Mataristudio to najwyższa jakość, pełen profesjonalizm i nowatorskie podejście połączone z wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą. Wiemy, jak ważne jest, aby film z uroczystości ślubnej był doskonały zarówno pod względem technicznym, jak i ujęciowym. Każda para młoda jest wyjątkowa i potrzeba, aby film z ich ślubu również taki był. To właśnie gwarantuje wideofilmowanie w Toruniu z Mataristudio. Nasz kamerzysta za swoją największą pasję uważa właśnie filmowanie wesel i wielu innych uroczystości. Dzięki temu wykorzystuje swój talent i doświadczenie przy montowaniu filmów z wesel, co niejednokrotnie wymaga poświęcenia wielu godzin czasu.

 

filmowanie w toruniuWykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Toruń.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

 • Hotel Filmar
 • Twierdza Toruń
 • Hotel Walter
 • Gościniec Silver
 • Hotel Gromada
 • "RETMAN" Hotel
 • Hotel Karczma Spichrz
 • Restauracja Lawendowa
 • Hotel Polonia
 • Restauracja Monte Carlo
 • Restauracja Panorama
 • Buisness Park - Toruń
 • Hotel Rubbens
 • Restauracja Piano
 • 1231

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Toruniu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 Referencje:

"Mieliśmy wesele w Restauracji Lawendowej w Toruniu. Akurat oświetlenie było pod wieczór już nieco słabsze, aby był lepszy nastrój. Obawialiśmy się tylko jak wyjdzie film przy takim świetle, ale dla kamerzysty z MATARI Studio to jednak nie był problem. Miał tak profesjonalny sprzęt, że spokojnie sobie poradził podobnie jak fotograf. Uchwycił wspaniałe sceny i ujęcia, i nikt nie wyszedł niekorzystanie na filmie, a to dla nas było bardzo ważne. Chcieliśmy, aby rodzina czuła się komfortowo przy oglądaniu filmu. Cieszymy się, że kamerzysta z MATARI Studio filmował naszą uroczystość."

Ania i Kuba

"Z naszego wspaniałego wesela w Toruniu mamy wyjątkową pamiątkę dzięki MATARI Studio. Videofilmowanie w wykonaniu tego kamerzysty to odbicie profesjonalizmu, kunsztu i wyjątkowego spojrzenia. Nasz film nie jest monotonny, dobrze się go ogląda. Widać, jak goście fantastycznie się bawią, ale również niektórzy nagrali się z życzeniami. To była bardzo miła niespodzianka przy oglądaniu filmu. Z pewnością wielokrotnie będziemy jeszcze wracać do tych chwil oglądając z rodziną i przyjaciółmi te fantastyczne ujęcia. Filmowanie wesel w Toruniu z MATARI Studio to gwarancja, iż pamiątka ze ślubu i wesela w postaci filmu będzie absolutnie wspaniała. A my dziękujemy kamerzyście za fantastycznie zmontowany film."

Julia i Krystian

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie