Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

wideofilmowanie weselSzukacie kamerzysty na wesele? Nie sugerujcie się tylko niską ceną.

Niska cena nie powinna być decydująca przy wyborze profesjonalnego kamerzysty na ślub i wesele. Przeglądajcie oferty tylko tych firm, które zapewniają satysfakcjonującą obsługę przed i po ceremonii, a ich wysokie kompetencje odzwierciedlają dotychczasowe realizacje z portfolio.

Kamerzysta na wideofilmowanie: portfolio powinno być decydujące.

Jednym z podstawowych elementów, które powinny zadecydować o wyborze kamerzysty na ślub i wesele są dotychczasowe realizacje. Zapoznajcie się portfolio, wybranymi fragmentami materiałów wideo i oceniajcie sposób oraz technikę montażu.

Zwróćcie szczególną uwagę na jakość dźwięku, podkład muzyczny oraz wszystkie pozostałe aspekty, które traktujecie w sposób priorytetowy.

Podczas pierwszego kontaktu.

Powinniście rozmawiać o sprawach podstawowych: takich jak m.in. organizacja pracy, format filmu. Zastanówcie się na czy zależy wam na zwykłym dokumencie dokładnie odwzorowującym ceremonię ślubną i zabawę weselną, czy może na krótszym, dynamiczniejszym filmie.

Możecie pytać o usługi dodatkowe, np. w postaci teledysków plenerowych, które cieszą się rosnącą popularnością wśród Młodych Par oraz bardzo modne teledyski na podziękowanie rodzicom, wyświetlane podczas uroczystości weselnej.

Podczas rozmowy przedstawcie swoją wizję gotowego materiału i spytajcie o całkowity koszt realizacji.

Czy cena ma znaczenie?

dobry kamerzystaPamiętajcie, że videofilmowanie wymaga zaangażowania odpowiednich zasobów ludzkich oraz sprzętowych i nawet jeśli traficie na oferty amatorów, którzy wyceniają swoje usługi o 500-600 złotych taniej, ostateczny efekt może być zdecydowanie poniżej oczekiwań, a wasza pamiątka ze ślubu i wesela trafi na zapomnianą półkę.

Zorganizowanie 1-2 kamer (odpowiednio: 1-2 operatorów), dodatkowego oświetlenia, profesjonalnego sprzętu do rejestracji dźwięku tylko z pozoru wydaje się banalne. Nie bez znaczenia jest także standard – profesjonaliści gwarantują rejestrację obrazu w rozdzielczości HD, amatorzy niechętnie o tym rozmawiają i dopiero po realizacji przyznają, że materiał wyjściowy to PAL, czyli standard odpowiedni dla płyt DVD sprzed kilku lat.

Film z wesela to pamiątka na całe życie

Z naszej strony zapewniamy videofilmowanie przez profesjonalnego kamerzystę:

  • Doświadczenie
  • Jakość usług na wysokim poziomie
  • Ciekawy montaż
  • Indywidualny projekt filmu, etui, płyt
  • Własny transport (filmujemy na terenie całej Polski). 
Najczęściej videofilmujemy w miastach: Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Łódź, Inowrocław, Solec Kujawski, Gniezno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Grudziądz, Gdańsk.