Image
Image

wideofilmowanie weselSzukacie kamerzysty na wesele? Nie sugerujcie się tylko niską ceną.

Niska cena nie powinna być decydująca przy wyborze profesjonalnego kamerzysty na ślub i wesele. Przeglądajcie oferty tylko tych firm, które zapewniają satysfakcjonującą obsługę przed i po ceremonii, a ich wysokie kompetencje odzwierciedlają dotychczasowe realizacje z portfolio.

Kamerzysta na wideofilmowanie: portfolio powinno być decydujące.

Jednym z podstawowych elementów, które powinny zadecydować o wyborze kamerzysty na ślub i wesele są dotychczasowe realizacje. Zapoznajcie się portfolio, wybranymi fragmentami materiałów wideo i oceniajcie sposób oraz technikę montażu.

Zwróćcie szczególną uwagę na jakość dźwięku, podkład muzyczny oraz wszystkie pozostałe aspekty, które traktujecie w sposób priorytetowy.

Podczas pierwszego kontaktu.

Powinniście rozmawiać o sprawach podstawowych: takich jak m.in. organizacja pracy, format filmu. Zastanówcie się na czy zależy wam na zwykłym dokumencie dokładnie odwzorowującym ceremonię ślubną i zabawę weselną, czy może na krótszym, dynamiczniejszym filmie.

Możecie pytać o usługi dodatkowe, np. w postaci teledysków plenerowych, które cieszą się rosnącą popularnością wśród Młodych Par oraz bardzo modne teledyski na podziękowanie rodzicom, wyświetlane podczas uroczystości weselnej.

Podczas rozmowy przedstawcie swoją wizję gotowego materiału i spytajcie o całkowity koszt realizacji.

Czy cena ma znaczenie?

dobry kamerzystaPamiętajcie, że videofilmowanie wymaga zaangażowania odpowiednich zasobów ludzkich oraz sprzętowych i nawet jeśli traficie na oferty amatorów, którzy wyceniają swoje usługi o 500-600 złotych taniej, ostateczny efekt może być zdecydowanie poniżej oczekiwań, a wasza pamiątka ze ślubu i wesela trafi na zapomnianą półkę.

Zorganizowanie 1-2 kamer (odpowiednio: 1-2 operatorów), dodatkowego oświetlenia, profesjonalnego sprzętu do rejestracji dźwięku tylko z pozoru wydaje się banalne. Nie bez znaczenia jest także standard – profesjonaliści gwarantują rejestrację obrazu w rozdzielczości HD, amatorzy niechętnie o tym rozmawiają i dopiero po realizacji przyznają, że materiał wyjściowy to PAL, czyli standard odpowiedni dla płyt DVD sprzed kilku lat.

Film z wesela to pamiątka na całe życie

Z naszej strony zapewniamy videofilmowanie przez profesjonalnego kamerzystę:

  • Doświadczenie
  • Jakość usług na wysokim poziomie
  • Ciekawy montaż
  • Indywidualny projekt filmu, etui, płyt
  • Własny transport (filmujemy na terenie całej Polski). 
Najczęściej videofilmujemy w miastach: Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Łódź, Inowrocław, Solec Kujawski, Gniezno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Grudziądz, Gdańsk.
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!