wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta z PłońskaWybieramy kamerzystę na wesele. Co warto ustalić na pierwszym spotkaniu?

Pierwsze poszukiwania fotografów i kamerzystów na wesele powinniście rozpocząć już na około dziesięć – do dwunastu miesięcy przed planowanym terminem ślubu. To właściwy czas na rozpoznanie się w ofertach, przejrzenie portfolio i podjęcie pierwszych negocjacji ze specjalistami, którzy zajmą się stworzeniem pamiątki z tego wyjątkowego dnia.

Czy kamerzysta z polecenia to dobry pomysł?

Wiele Młodych Par decyduje się o współpracy z kamerzystą z polecenia – to naturalne. Warto, abyście zaczęli jednak przeglądać oferty także innych specjalistów we własnym zakresie. Poczucie estetyki jest różne i to co być może podobało się znajomym, niekoniecznie musi przypaść wam do gustu.

Poza tym, różnice między firmami oferującymi wideofilmowanie są zasadnicze i np. jeśli chcecie, aby wasz firm ze ślubu i wesela był bardziej dynamiczny, możecie wziąć pod uwagę profesjonalistów, korzystających z kilku urządzeń rejestrujących obraz.

Wykorzystanie dwóch kamer to gwarancja także znacznie ciekawszych ujęć oraz uchwycenie wszystkich tych momentów, które być może uszłyby uwadze jednego kamerzysty.

Kamerzysta na wesele: na pierwszym spotkaniu.

Podczas pierwszego spotkania możecie omówić już dokładny termin ceremonii (godzina, adres oraz datę samego ślubu oraz wesela). Rozmawiajcie na temat ewentualnych sesji plenerowych, dodatkowych teledysków, a także materiałów, które chcielibyście, aby znalazły się na wideo.

filmowanie wesel w PłońskuMożecie przedstawiać swoje scenariusze – już na samym początku warto określić także swoje preferencje co do charaktery samego filmu, tj. czy ma być zmontowany jako szybkie, radosne wspomnienie z tego dnia, czy też wierny dokument przedstawiający ceremonię ślubną jako najważniejsze wydarzenie w waszym życiu.

Videofilmowanie: dynamiczny film, czy wierna dokumentacja?

Młode Pary stają przed wyborem na ogół jednego z dwóch scenariuszy:

  • dynamicznego, radosnego filmu o nieco krótszej, ale znacznie ciekawszej formule,
  • wiernego, kilkugodzinnego dokumentu upamiętniającego ten jedyny w swoim rodzaju dzień.

Ostateczną decyzję powinniście przedyskutować między sobą. Jeśli nie jesteście zdecydowani, warto wesprzeć się oceną rodziców lub najbliższych znajomych.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Płońsk.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Płońsku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki