wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel RadomskoPierwsze przygotowania do ślubu i wesela. Od czego zacząć?

Organizacja ślubu i wesela nie musi być przykrym obowiązkiem, a ekscytującym okresem w życiu każdej Młodej Pary, jeśli tylko zabierzecie się do tego odpowiednio wcześnie.

Na około rok przed ceremonią powinniście ruszyć z pierwszymi rezerwacjami nie tylko w kościele, czy Urzędzie Stanu Cywilnego, ale i u firm, które stworzą niezapomnianą pamiątkę z tego dnia.

Terminy formalne.

Zanim jeszcze zaczniecie przeglądać oferty firm, które będą odpowiadały za videofilmowanie lub fotografowanie, wybierzecie się do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie poznacie wszystkie szczegóły na temat ślubu cywilnego lub konkordatowego.

Urząd Stanu Cywilnego

Na tym etapie możecie zarezerwować także swoje miejsce na kursy przedmałżeńskie, które chociaż trwają średnio przez kilkanaście dni, to możecie odbyć je także z większym wyprzedzeniem.

Kościół – kursy przedmałżeńskie

Musicie wiedzieć, że terminy kursów bywają zmienne i jeśli w waszej parafii wszystkie planowane spotkania są zajęte, będziecie zmuszeni szukać ich gdzie indziej (inna parafia), dlatego im szybciej je ustalicie, tym lepiej.

Terminy: kamerzysta, fotograf i zespół muzyczny

Jeśli już wszystkie terminy formalne macie już zarezerwowane możecie myśleć już o rozglądaniu się za fotografami, zespołami na wesele oraz operatorami, który będą odpowiedzialni za wideofilmowanie. Omówienie waszych oczekiwań, kosztów i preferencji zajmuje od kilku dni do nawet kilku tygodni, dlatego nie pozwólcie sobie na wybór spośród przypadkowych osób.

Pamiętajcie, że dobrzy specjaliści bywają zajęci nawet na pół roku do przodu - nie warto zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

kamerzysta radomskoNa ok. 10-12 miesięcy przed planowaną ceremonią myślcie także o spotkaniach z restauratorami, właścicielami obiektów noclegowych (dla gości przyjezdnych) oraz specjalistami, którzy pomogą wam w organizacji, np. przedstawicielami domów ślubnych.

Odpowiednio wczesne negocjacje to także szans na uzyskanie preferencyjnych warunków współpracy, a w tym m.in. niższej ceny.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Radomsko.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Radomsku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki