wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta miedzychodProfesjonalizm i zaangażowanie, czyli dlaczego młodej parze powinno zależeć na dobrym kamerzyście.

Wynajęcie profesjonalnego kamerzysty na wesele to koszt w zależności od spodziewanego efektu ok. 2-4 tys. złotych. W tej cenie można liczyć na pełne zaangażowanie firmy, oferującej videofilmowanie oraz fachowe podejście do montażu. Młode pary, które szukają ofert w budżecie do kilkuset złotych, powinny zastanowić się, czy taka inwestycja nie będzie czasami stratą pieniędzy.

Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając kamerzystę na wesele?

1. Kamerzysta powinien poświęcić młodej parze odpowiednią ilość czasu.

Kamerzysta wynajęty na czas trwania ślubu i wesela powinien wykazywać zaangażowanie w projekt, dlatego poza kwestiami finansowymi, nieocenione znaczenie będzie miał także sam kontakt personalny z operatorem.

Mając do czynienia z profesjonalistą, młoda para powinna spodziewać się także, że czas realizacji filmu już po nagraniu zajmuje nawet od kilku tygodni do ok. 2-3 miesięcy. Nie warto wybierać tych kamerzystów, którzy zapewniają klienta, że są w stanie wykonać całą postprodukcję w ciągu kilku godzin lub dni. Wyjątkowa pamiątka wymaga odpowiedniego zaangażowania, dlatego już na etapie negocjacji, należy zorientować się, jak wiele czasu jest w stanie poświęcić kamerzysta na przygotowanie materiału końcowego.

2. Profesjonalne podejście do klienta.

videofilmowanie MiedzychodNowoczesne firmy, które oferują wideofilmowanie wesel i ślubów powinny wprost poinformować młodą parę, ilu operatorów pojawi się podczas ceremonii oraz z jakiego sprzętu będą korzystali. Obsługa 2-3 lamer gwarantuje niepowtarzalne wrażenia, dużą różnorodność oraz dynamikę, której nie sposób uzyskać, korzystając tylko z 1 urządzenia rejestrującego. Kilka źródeł rejestracji obrazu jest także przydatny na etapie montażu, kiedy operator może wybierać spośród najlepszym ujęć, oddając pełen klimat tego wyjątkowego dnia.

Odpowiednie wartości estetyczne można uzyskać dopiero przy wykorzystaniu profesjonalnych kamer, gwarantujących standard full HD, dodatkowych rejestratorów dźwięków oraz opraw oświetleniowych.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Międzychód.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Międzychodzie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki