wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie ślubów w ŚremieZdecyduj się na doświadczonego kamerzystę. Nie oszczędzaj na filmie ze ślubu.

Podstawowym kryterium, które biorą pod uwagę młode pary, decydując się na wideofilmowanie ślubu i wesela jest cena, a to dość zwodniczy trop.

Profesjonalny kamerzysta za kilkugodzinną obsługę wystawi rachunek na kwotę ok. 2-3 tys. złotych. Amator zaledwie 500-800 złotych, ale czy zatrudnienie niedoświadczonego operatora w tym wyjątkowym dniu to naprawdę dobra decyzja?

Poproś o kilka materiałów referencyjnych.

Przed ostatecznym zdecydowaniu o wyborze kamerzysty, warto poprosić go o udostępnienie 1-3 materiałów filmowych w celu weryfikacji portfolio. Zdarza się bowiem, że na stronach firmowych, firmy, których specjalizacją jest videofilmowanie wystawiają tylko najlepiej zrealizowane fragmenty, ale ogólny efekt, po całościowym zapoznaniu się z materiałem jest dość przeciętny.

Popularnymi błędami wśród amatorów są problemy z dźwiękiem – ścieżka bywa przesterowana, a w głośnikach słychać charakterystyczne trzaski lub nadmierne nasycenie niskimi tonami (niepożądany efekt tzw. studni). Poza tym, niedoświadczony kamerzysta może mieć trudność w obsłudze sprzętu podczas opadów deszczu.

Bywa, że amatorzy nie korzystają z dedykowanych rejestratorów dźwięku – w efekcie, po realizacji może się tłumaczyć, że to efekt zbyt głośno grającej muzyki lub wielu innych okoliczności.

Sprzęt: dlaczego profesjonalna kamera i oświetlenie są tak ważne?

Firmy, specjalizujące się w wideofilmowaniu, dysponują na ogół profesjonalnym sprzętem. Poza umiejętnościami, to także odpowiedniej klasy kamera, system oświetlenia i rejestratory dźwięku zadecydują o ostatecznym efekcie.

kamerzysta ŚremNiedopuszczalnym jest, aby operator korzystał z aparatu lustrzanki w miejscu dużej kamery. Tego typu sprzęt nie nadaje się do filmowania dłuższych scenerii niż pół godziny (ograniczenia sprzętowo-programowe producentów) – poza tym, jakość materiału rejestrowanego aparatem pozostawia wiele do życzenia; operator nie ma większego wpływu na automatyczny tryb pracy, a takie efekty jak głębia ostrości DOF oraz pozostałe, są w zasadzie niemożliwe do uzyskania.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Śrem.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Śremie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki