Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

filmowanie ślubów w ŚremieZdecyduj się na doświadczonego kamerzystę. Nie oszczędzaj na filmie ze ślubu.

Podstawowym kryterium, które biorą pod uwagę młode pary, decydując się na wideofilmowanie ślubu i wesela jest cena, a to dość zwodniczy trop.

Profesjonalny kamerzysta za kilkugodzinną obsługę wystawi rachunek na kwotę ok. 2-3 tys. złotych. Amator zaledwie 500-800 złotych, ale czy zatrudnienie niedoświadczonego operatora w tym wyjątkowym dniu to naprawdę dobra decyzja?

Poproś o kilka materiałów referencyjnych.

Przed ostatecznym zdecydowaniu o wyborze kamerzysty, warto poprosić go o udostępnienie 1-3 materiałów filmowych w celu weryfikacji portfolio. Zdarza się bowiem, że na stronach firmowych, firmy, których specjalizacją jest videofilmowanie wystawiają tylko najlepiej zrealizowane fragmenty, ale ogólny efekt, po całościowym zapoznaniu się z materiałem jest dość przeciętny.

Popularnymi błędami wśród amatorów są problemy z dźwiękiem – ścieżka bywa przesterowana, a w głośnikach słychać charakterystyczne trzaski lub nadmierne nasycenie niskimi tonami (niepożądany efekt tzw. studni). Poza tym, niedoświadczony kamerzysta może mieć trudność w obsłudze sprzętu podczas opadów deszczu.

Bywa, że amatorzy nie korzystają z dedykowanych rejestratorów dźwięku – w efekcie, po realizacji może się tłumaczyć, że to efekt zbyt głośno grającej muzyki lub wielu innych okoliczności.

Sprzęt: dlaczego profesjonalna kamera i oświetlenie są tak ważne?

Firmy, specjalizujące się w wideofilmowaniu, dysponują na ogół profesjonalnym sprzętem. Poza umiejętnościami, to także odpowiedniej klasy kamera, system oświetlenia i rejestratory dźwięku zadecydują o ostatecznym efekcie.

kamerzysta ŚremNiedopuszczalnym jest, aby operator korzystał z aparatu lustrzanki w miejscu dużej kamery. Tego typu sprzęt nie nadaje się do filmowania dłuższych scenerii niż pół godziny (ograniczenia sprzętowo-programowe producentów) – poza tym, jakość materiału rejestrowanego aparatem pozostawia wiele do życzenia; operator nie ma większego wpływu na automatyczny tryb pracy, a takie efekty jak głębia ostrości DOF oraz pozostałe, są w zasadzie niemożliwe do uzyskania.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Śrem.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Śremie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki