Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Brodnica.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Rekomendacje:

"Dopisało nam szczęście jeśli chodzi o fotografię na naszym weselu. Zdjęcia wykonywał dla nas fotograf z Mataristudio. Jego pomysłowość chyba nie zna granic. Mieliśmy w ramach sesji plenerowej zdjęcia nie tylko w parku, ale również pośród zabytkowych budynków i obok szarych, zupełnie zwyczajnych. Nie spodziewaliśmy się, że w takiej scenerii mogą wyjść ładnej zdjęcia do albumu ślubnego. Tymczasem wyszły cudowne. W naszym albumie dzięki fotografowi z Mataristudio, obok zdjęć z kościoła, szalonej zabawy weselnej i przygotowań do ślubu, znajdują się fotografie z pleneru w różnych sceneriach. Nie brakuje również portretów naszych gości weselnych. Bardzo mile wspominamy współpracę z fotografem z Mataristudio i cieszymy się, iż udało nam się go znaleźć. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy oczywiście znajomym z Redy, którzy planują swój ślub.

 

Dorota i Kuba

 

"W Brodnicy mamy miejsca, w których większość młodych par ma również zdjęcia w tych samych ujęciach. Chcieliśmy czegoś innego, nowego miejsca albo przynajmniej żeby zdjęcia były w takich sceneriach, których nikt jeszcze nie miał. Zadanie dla doświadczonego fotografa dosyć trudne bo wymaga sporej kreatywności. Na szczęście fotograf z Mataristudio, który robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu, dobrze sobie poradził z tym zadaniem. Jego pomysłowość nas samych zaskoczyła. Jego praca była w pełni profesjonalna, co do tego nie mamy wątpliwości. Świetnie też dogadywał się z nami i z gośćmi, dzięki czemu nie chowali się przed zdjęciami. Gorąco dziękujemy za te wszystkie fantastyczne zdjęcia z naszej uroczystości."

 

Iwona i Damian

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!